ساماندهی 200 تیم پلیس راه در طرح اربعین سال جاری

رئیس پلیس راه کشور از سامان دهی 200 تیم پلیس راه در طرح اربعین سال جاری به منظور افزایش ایمنی و عبور و مرور در محور های منتهی به مرز های چهارگانه کشور اطلاع داد.

ساماندهی 200 تیم پلیس راه در طرح اربعین سال جاری

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سردار سید تیمور حسینی امروز در رشت با بیان اینکه پلیس در اربعین سال جاری مأموریت بسیار سنگینی دارد، اظهار کرد: پیش بینی می گردد سال جاری نسبت به سال گذشته حضور 25 تا 30 درصد افزایش زائران در اربعین را ببینیم.

وی با بیان اینکه پلیس راهور ناجا با تمام امکانات خود در سه استان هدف کرمانشاه، ایلام و خوزستان آماده خدمتگزاری به زائران اربعین حسینی است، افزود: بیش از 200 تیم پلیس راه کشور با نیروی انسانی حدوداً دو هزار نفر به صورت مستقیم در طرح اربعین سازمان دهی شده اند.

رئیس پلیس راه کشور با بیان اینکه بخش عمده ای از استان های غربی، شمال غربی و مرکزی در راستا تردد زوار اربعین قرار دارند، گفت: ایمنی تردد و عبور و مرور به شدت برای پلیس مدنظر است و برای تمامی محور ها برنامه ریزی های لازم انجام شده است.

حسینی با بیان اینکه طرح اربعین پلیس راه از 17 مهر آغازشده و پیش بینی می گردد تا اواخر مهرماه ادامه داشته باشد، توضیح داد: در صورت لزوم طرح اربعین پلیس راه تا دوم آبان و یا حتی تا زمان اطمینان خاطر پیدا کردن از برگشت تمامی زائران اربعین به کشور تمدید خواهد شد.

وی با اشاره به آمار سوانح جاده ای در طرح اربعین سال گذشته نسبت به سال 96 گفت: آمار ها نشان از کاهش چهاردرصدی سوانح و تصادفات نسبت به سال قبل می دهند و امیدوارم امنیت تردد در تمامی محور های کشور در اربعین سال جاری را نیز ببینیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: بروزرسانی: 14 آبان 1398 شناسه مطلب: 449

به "ساماندهی 200 تیم پلیس راه در طرح اربعین سال جاری" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساماندهی 200 تیم پلیس راه در طرح اربعین سال جاری"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید