زمان پرداخت عیدی مددجویان بهزیستی

به گزارش بوستان گفتگو، به گزارش خبرنگاران، عیدی مددجویان تحت پوشش سازمان بهزیستی همزمان با مستمری بهمن ماه به صورت الکترونیکی به حساب آنها واریز خواهد شد.

زمان پرداخت عیدی مددجویان بهزیستی

وحید قبادی دانا رئیس سازمان بهزیستی کشور ضمن تأکید بر حمایت از جامعه هدف سازمان بهزیستی در حوزه های مختلف اظهار کرد: طبق سنوات گذشته عیدی مددجویان تحت پوشش این سازمان بنا بر هماهنگی اجرا شده در بهمن ماه واریز خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پرداخت عیدی فقط به مددجویانی تعلق خواهد گرفت که مستمری آنها از محل اعتبارات بهزیستی و هدفمندی یارانه ها است، در این باره افزود: این مشکل البته برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد هم هست.

رئیس سازمان بهزیستی کشور گفت: همچنین از سال 97 به تعداد مستمری بگیران این دو نهاد اضافه شده ند که مستمری آنها فقط از محل هدفمندی یارانه ها است و تعداد آنها برابر است با تعدادی که قبل از این زمان تحت پوشش بودند و این در حالی ست که اعتبار عیدی از محل اعتبارات دستگاه ها و نهاد مربوطه است و با این توضیحات کسانی که هم از محل اعتبارات دستگاه و نهاد (بهزیستی و کمیته امداد) و از محل هدفمندی یارانه ها مستمری دریافت می نمایند مشمول دریافت عیدی خواهند بود.

قبادی دانا توضیح داد: حدود 500 هزار خانوادر مشمول دریافت عیدی خواهند بود که در سرانجام بهمن ماه عیدی به حساب آنها واریز می گردد اما این درخواست را داریم که شرایطی فراهم گردد که از محل هدفمندی یارانه ها برای خانواده های که مستمری آنها فقط از این محل است، اعتباری برای پرداخت عیدی آنها در نظر گرفته گردد و در اختیار بهزیستی و کمیته امداد قرار داده گردد تا این امکان فراهم گردد که به این افراد هم عیدی پرداخت گردد.

منبع: تسنیم

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 21 اسفند 1399 بروزرسانی: 21 اسفند 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1585

به "زمان پرداخت عیدی مددجویان بهزیستی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان پرداخت عیدی مددجویان بهزیستی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید