مهدی محمدنبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال استعفا داد

به گزارش بوستان گفتگو، دبیرکل فدراسیون فوتبال با ارسال نامه ای برای رئیس جدید این فدراسیون از مسئولیت خود استعفا داد.

مهدی محمدنبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال استعفا داد

به گزارش خبرنگاران از مهر، مهدی محمدنبی که در یک سال گذشته به عنوان دبیرکل فدراسیون فوتبال فعالیت می کرد پس از انتخاب شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رئیس فدراسیون با ارسال نامه ای به وی از مسئولیت خود استعفا داد.

نبی امروز در نامه ای خطاب به رئیس و اعضای جدید هیات رئیسه فدراسیون فوتبال خاطرنشان کرد فضا را برای نفرات جدید باز می گذارد و از مسئولیت هایی که در فدراسیون فوتبال داشته است استعفا می دهد.

در متن نامه مهدی محمدنبی برای رئیس و اعضای هیات رئیسه فدراسیون فوتبال آمده است:

در این فرصت ضمن عرض تبریک و آرزوی موفقیت شما بزرگواران در مسئولیت جدید که منتخب اعضاء محترم مجمع عمومی فدراسیون می باشید، از یک سو و از سوی دیگر امید است مطابق مقررات کشور و اساسنامه فدراسیون این تغییرات جدید منتج به تحول هر چه بیشتر در راستای فوتبال پایدار شود. انشاء الله

همانگونه که مستحضرید در این یکساله اخیر، مسئولیت دبیرکلی فدراسیون، تیم های ملی و ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال را در شرایط سخت Covid19، پذیرفتم و ایام پرتلاطمی را با فراز و نشیب های بسیار متفاوت نسبت به سال های گذشته نیز در تاریخ فوتبال ایران شاهد بودیم و با پرهیز از حاشیه ها و دیگر موضوعات ناصواب، مدیریت بحران را تجربه و از دوره گذار عبور کردیم و به بیان دیگر مسائل دو رقمی کمرنگ و به یک رقمی نزدیک شدیم که قطعاً برای رسیدن به شرایط مطلوب می بایست با کوشش مستمر، سازنده، برنامه محور با حفظ و تثبیت فضای همکاری برای سرمایه های انسانی موجود در فدراسیون و لزوماً تعامل هر چه بیشتر با وزارت ورزش و جوانان، کمیته ملی المپیک و هم افزایی با اعضاء مجمع (ماده 10 اساسنامه) و همچنین سایر بخش های ذیربط در مدار قانون این فرآیند را طی جهت نمایید.

علی ای حال، همیشه راضی به رضای خداوند سبحان بوده و هستم و در تقدیرم آمده با کناره گیری از سمت های مذکور، ادامه خدمت و امانت داری را همراه با موفقیت هر چه بیشتر برای سایر عزیزان که منتخب هیئت رئیسه خواهند بود مسئلت دارم.

در سرانجام عرایضم، از کلیه همکاران ارجمندم به ویژه در فدراسیون، سازمان لیگ کشور، مرکز ملی فوتبال، ستاد مبارزه با کرونا در فوتبال، هیئت های فوتبال استان های کشور، باشگاه های کشور و پیش کسوتان بزرگوار در عرصه ورزش و رسانه های محترم گروهی سپاسگزاری می نمایم.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 8 فروردین 1400 بروزرسانی: 8 فروردین 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1620

به "مهدی محمدنبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال استعفا داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهدی محمدنبی از دبیرکلی فدراسیون فوتبال استعفا داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید