قوانین جدید پذیرش درخواست های مهاجرت

به گزارش بوستان گفتگو، روز 29 مارچ 2018، قوانین جدیدی در رابطه با درخواست های اخذ گواهی CSQ (گواهی پذیرش به کبک) دریافت شده است که ممکن است از 1 آپریل تا 15 آگوست 2018 به طور فراگیر اجرایی شوند. این قوانین جدید مربوط به درخواست های سابمیت شده توسط داوطلبین گروه مهاجرت مالی (برنامه های نیروی متخصص، سرمایه گذاری، کارآفرینی و خوداشتغالی) و همچنین درخواست های ارائه شده تحت برنامه اسپانسرشیپ جمعی می باشد.

قوانین جدید پذیرش درخواست های مهاجرت

توجه داشته باشید که قوانین در رابطه با حداکثر تعداد درخواست هایی که وزیر می تواند دریافت کند، اهداف مهاجرت کبک را تغییر نخواهد داد. در نتیجه تا سال 2018، کبک انتظار دارد بین 49,000 تا 53,000 مهاجر پذیرش نماید.

نیروهای متخصص

قوانین جدید پذیرش درخواست های برنامه نیروهای متخصص 2018-2017، تا 15 آگوست 2018 برقرار بوده و تمدید خواهند شد. در نتیجه برای این برنامه، وزیر تا 15 آگوست می تواند تا سقف 5,000 درخواست گواهی پذیرش کبک (CSQ) را دریافت نماید. جزئیات دیگر در رابطه با این مورد بعدا اعلام خواهد شد.

یادآوری- داوطلبینی که می توانند در هر زمان درخواست ارائه کنند.

داوطلبینی که دارای پیشنهاد شغلی (Job offer) با تایید وزیر هستند یا افرادی که ساکن موقت کبک بوده و مجاز به ارائه درخواست گواهینامه انتخاب استانی (CSQ) هستند، می توانند با استفاده از فضای امن سیستم آنلاین Mon Projet Quebec در هر زمان درخواست خود را ارائه کنند. افرادی که مایل به ارسال درخواستی تحت برنامه تجربه کبک (PEQ) هستند نیز می توانند در هر زمان با پیروی از دستورالعمل های مرتبط به برنامه PEQ این کار را انجام دهند.

سرمایه گذاران، کارآفرینان و خوداشتغالان

از تاریخ 1 آپریل تا 15 آگوست 2018، هیچ درخواستی برای اخذ گواهینامه انتخاب استانی (CSQ) تحت برنامه های سرمایه گذاری، کارآفرینی و خوداشتغالی دریافت نخواهد شد.

اصلاح گزینه های مهاجرت کارآفرینی کبک (Entrepreneur immigration)

تغییرات جدید برنامه سرمایه گذاری کبک

اسپانسرشیپ جمعی

با توجه به تعداد زیاد پناهندگانی که درخواستشان هنوز در صف انتظار است، وزیر تصمیم گرفته است که مدت زمان تعلیق ارائه درخواست های جدید اسپانسرشیپ که در حال حاضر اجرا می گردد را تا تاریخ 30 ژوئن 2018 تمدید نماید. در نهایت تا قبل از 1 آگوست 2018 هیچ یک از درخواست های اسپانسرشیپ دست جمعی دریافت نخواهند شد.

مدرنیزاسیون سیستم مهاجرت

به یاد داشته باشید که وزیر در حال کوشش برای مدرنیزاسیون سیستم مهاجرت کبک است تا بتوانند افرادی که بهترین شانس برای سازگاری با بازار کبک را دارند، انتخاب نماید. در درجه اول، داوطلبین برنامه عادی نیروی متخصص از این سیستم جدید که مبتنی بر اظهار علاقمندی داوطلب برای مهاجرت است، بهره مند خواهند شد.

سیستم جدید مهاجرت مالی کبک

دور جدید پرونده های کبک از آوریل 2018

زندگی در استان کبک کانادا

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 3 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1121

به "قوانین جدید پذیرش درخواست های مهاجرت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قوانین جدید پذیرش درخواست های مهاجرت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید