قرنطینه سراسری در هند

به گزارش بوستان گفتگو، ایسنا نوشت: نخست وزیر هند برای دومین بار از زمان شیوع کرونا در این کشور برای مردم سخنرانی کرد و گفت، مردم باید برای سه هفته یا 21 روز در خانه های خود بمانند.

قرنطینه سراسری در هند

به گزارش خبرگزاری تایمز آو ایندیا، نارندار مودی، نخست وزیر هند به مردم تاکید کرد در خانه هایشان بمانند چون کشور در تعطیلی کامل به سر می برد و هر کسی که این قوانین را رعایت نکند، دستگیر می شود. مردم نباید از خانه های خود خارج شوند.

نخست وزیر هند در دومین سخنرانی خود برای مردم از زمان شیوع کرونا همچنین گفت، در روزهای گذشته مردم از فرصت تعطیلی ها و قرنطینه استفاده کرده و الگوهای رفتاری نوآورانه خلق کردند.

وی به یک الگوی ویژه اشاره کرد که کرونا واژه ای تشکیل شده از سرواژه های یک عبارت است که به هندی راه برگشتی نیست می شود. اینکه تا 21 روز بعد از خانه هایتان خارج شوید را از فکرتان دور کنید و همانجایی که هستید، بمانید. اگر شما به مدت 21 روز از این قرنطینه تبعیت نکنید، خانواده شما ممکن است 21 سال با مشکل روبرو شوند و برخی خانواده ها برای همیشه محروم شوند.

از ابتدای صبح امروز (چهارشنبه) هند به طور کامل قرنطینه شده و خیابان های شهرها در حالی که مملو از میلیون ها تن می شدند، تقریبا خالی هستند.

312 310

منبع: خبرآنلاین
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 979

به "قرنطینه سراسری در هند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرنطینه سراسری در هند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید