فیلمی که به عنوان جشن پایان کرونا در گیلان منتشر شد ، واکنش دانشگاه علوم پزشکی گیلان

به گزارش بوستان گفتگو، فیلمی را یکی از پزشکان بیمارستان رازی رشت منتشر کرد که در شبکه های اجتماعی و برخی منابع از آن به عنوان جشن پایان کرونا در گیلان عنوان شده است. این امر موجب واکنش دانشگاه علوم پزشکی گیلان شده است.

فیلمی که به عنوان جشن پایان کرونا در گیلان منتشر شد ، واکنش دانشگاه علوم پزشکی گیلان

به گزارش بوستان گفتگو، محمدرضا نقی پور سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان با اشاره به برگزاری مراسم جشن برای کادر درمانی استان گیلان اظهار کرد: از روزهای اول شیوع کرونا در استان گیلان کادر درمانی بیمارستان های این استان به ویژه بیمارستان رازی رشت به طور شبانه روزی در حال فعالیت بوده و باید از آنان قدردانی می شد.

وی با تکذیب برگزاری جشن پایان کرونا در استان گیلان گفت: یک گروه و شرکت هنرمند خصوصی برای قدردانی از کادر درمانی استان و یک برنامه هنری را با هماهنگی های لازم در محوطه بیمارستان رازی برگزار کردند و این به معنای جشن پایان کرونا در گیلان نیست.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی گیلان، با اذعان به اینکه مردم باید همچنان کرونا را جدی بگیرند، شرح داد: کرونا در کشور هنوز وارد مرحله کنترل نشده است و باید مردم همچنان مراقبت های پزشکی را رعایت و خود قرنطینه کردن را اجرایی کنند.

نقی پور با ابراز نگرانی از امکان بازگشت موج دوم کرونا در حد گیلان افزود: امروز ترددها در شهرستان رشت نسبت به روزهای گذشته با افرایش روبرو بوده است که ما را بسیار نگران کرده است و اگر مردم کرونا را جدی نگیرند موج دوم آن آغازشده و کنترل آن بسیار سخت می شود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 7 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1008

به "فیلمی که به عنوان جشن پایان کرونا در گیلان منتشر شد ، واکنش دانشگاه علوم پزشکی گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلمی که به عنوان جشن پایان کرونا در گیلان منتشر شد ، واکنش دانشگاه علوم پزشکی گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید