فکری استقلال را به فرم ایده آل می&zwnjرساند، سرمایه سوزی را تمام کنید

به گزارش بوستان گفتگو، به گزارش خبرنگاران، تیم فوتبال استقلال در 5 بازی خود در لیگ برتر به میدان رفته و قبل از آغاز هفته ششم 8 امتیاز از این مسابقات به دست آورده است تا عملکرد محمود فکری در نقش سرمربی به نقد گذاشته شود.

فکری استقلال را به فرم ایده آل می&zwnjرساند، سرمایه سوزی را تمام کنید

سعید بیگی هافبک پیشین تیم فوتبال استقلال در گفتگو با خبرنگاران گفت: استقلال ایده آل نیست و این کاملاً عادی است. مگر چه مدت زمانی از حضور محمود فکری روی نیمکت این تیم گذشته و به او چه امکاناتی داده شده که انتظارات آن هم در کوتاه مدت از وی این میزان بالاست؟ متاسفانه ما استقلالی ها عادت کردیم سرمایه های خودمان را بسوزانیم و امروز نوبت فکری رسیده است. همه استقلالی ها از پیشکسوتان گرفته تا هواداران و صفحات مجازی باید این سرمایه سوزی را تمام کنند.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: جدول بهترین ملاک است و می تواند زبان گویای عملکرد هر مربی و تیمی باشد. شما عملکرد استقلال و فکری را با هر کدام از تیم ها و مربیان دیگر در این هفته های گذشته مقایسه کنید تا ببینید واقعاً چیزی را از دست نرفته است.

سعید بیگی (سمت چپ) در کنار محمد نوازی

بیگی در خصوص دیدار این تیم مقابل شهر خودرو گفت: این بازی بسیار مهم و به نوعی 6 امتیازی است. فاصله امتیازی بین بسیاری از تیم ها بسیار کم است و برای همین جدول هنوز شکل عادی نگرفته و به ثبات نرسیده است. در این شرایط جدول هنوز ثبات پیدا نکرده و این بهترین فرصت برای تیم هایی است که می خواهند در کورس بالای جدول حضور داشته باشند.

هافبک پیشین استقلال، شهرخودرو را هم از تیم های خوب این فصل دانست و گفت: مشهدی ها تیم خوبی ساخته اند. تیمی که حرف های زیادی می تواند برای گفتن داشته باشد و این بازی نمی تواند دیدار راحتی برای آبی پوشان باشد. بعید است این بازی گل های زیادی داشته باشد و هر تیمی بهتر از شرایط استفاده کند در این بازی پیروز می شود.

وی در خصوص مناقشه پیش آمده بین فرشید اسماعیلی و سرپرست باشگاه استقلال بیان داشت: ما که نمی دانیم بین این دو نفر چه گذشته که بخواهیم درباره آن درست قضاوت کنیم. اما هرچه بوده ای کاش اختلافات درون خانواده حل می شد و کار به بیانیه نوشتن و اطلاعیه دادن و پست گذاشتن نمی رسید.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 17 دی 1399 بروزرسانی: 17 دی 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1466

به "فکری استقلال را به فرم ایده آل می&zwnjرساند، سرمایه سوزی را تمام کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فکری استقلال را به فرم ایده آل می&zwnjرساند، سرمایه سوزی را تمام کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید