فوتبال خوزستان صدقه نمی خواهد ، وجود بندهایی برای کمک به تیم های نفتی

به گزارش بوستان گفتگو، خبرنگاران/خوزستان عضو خوزستانی فراکسیون ورزش مجلس گفت: وزیر نفت به بندی از مصوبه مجلس در راستای منع کمک به ورزش قهرمانی اعتنا کرده است که ما می توانیم در همان مصوبه، 10 بند را که دست وزارت نفت برای کمک به تیم های نفتی باز گذاشته است را نشان دهیم.

فوتبال خوزستان صدقه نمی خواهد ، وجود بندهایی برای کمک به تیم های نفتی

سیدکریم حسینی در گفت و گو با خبرنگاران، اظهارکرد: ورزش در خوزستان در برخی رشته ها از جمله فوتبال قدمت بسکمک دارد و تلاش ما نیز این بوده که تیم های ورزشی استان با بهترین شرایط در مسابقات شرکت کنند. ضمن این که همچنان پیگیر حل مسائل تیم های نفتی استان هستیم و در این زمینه نیز کنندگان مسجدسلیمان و آبادان، جلساتی با وزیر ورزش داشته اند و دستوراتی برای کمک به این دو تیم گرفته شده است.

وی با بیان این که فوتبال و ورزش خوزستان به صدقه نیاز ندارد، گفت: وزیر نفت به بندی از مصوبه مجلس در راستای منع کمک به ورزش قهرمانی اعتنا کرده است که ما می توانیم در همان مصوبه، 10 بند را که دست وزارت نفت برای کمک به تیم های نفتی باز گذاشته است را نشان دهیم.

کننده مردم اهواز بیان کرد: با این مصوبه در حال حاضر هم ورزش قهرمانی و هم ورزش همگانی خوزستان در حال نابودی هستند. در واقع با کسر بودجه تیم های نفتی از سوی وزارت نفت، چند رشته ورزشی در استان خوزستان در حال منحل شدن هستند.

وی گفت: نباید در حق ورزش و فوتبال خوزستان جفا شود و چرا هر ساله باید برای کمک به تیم های نفتی التماس کنیم؟ اکنون نیز وقت در حال از دست رفتن است و بازیکنان خوب در حال پیوستن به دیگر تیم ها هستند و این یعنی فرصت سوزی که به سختی جبران خواهد شد.

حسینی گفت: خوزستان سابقه بسکمک در فوتبال دارد و آبادان و مسجدسلیمان نیز هویت فوتبال خوزستان هستند و مگر فوتبال بدون تیم های نفت آبادان و نفت مسجدسلیمان هم می شود؟ به هر حال پیگر حل مسائل این دو تیم از سوی وزارت نفت هستیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 14 آبان 1399 بروزرسانی: 14 آبان 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1331

به "فوتبال خوزستان صدقه نمی خواهد ، وجود بندهایی برای کمک به تیم های نفتی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال خوزستان صدقه نمی خواهد ، وجود بندهایی برای کمک به تیم های نفتی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید