فوتبال دنیا، ولادیمیر پوتین در فینال جام دنیای هوادار کدام تیم بود؟

فوتبال دنیا - رئیس جمهور کرواسی روایت جالبی از این که همتای روس او هوادار چه تیمی در فینال جام دنیای 2018 فوتبال بود را بیان نمود.

فوتبال دنیا، ولادیمیر پوتین در فینال جام دنیای هوادار کدام تیم بود؟

به گزارش خبرنگاران، کولیندا گرابار کیتاروویچ در آمریکا گفته است که ولادیمیر پوتین در بازی فینال جام جهانی 2018 فوتبال در استادیوم لوژنیکی مسکو هوادار تیم ملی کرواسی بود.

بازی فینال جام جهانی 2018 روز 15 ماه ژوئیه (24 خرداد) در استادیوم لوژنیکی مسکو با پیروزی و قهرمانی تیم ملی فرانسه سرانجام یافت. روسای جمهور روسیه، فرانسه و کرواسی زیر بارش شدید باران جوایز بازیکنان و کادر فنی تیم های ملی فوتبال فرانسه و کرواسی را اهدا کردند.

رئیس جمهور کرواسی که در اندیشکده بروکینگز آمریکا صحبت می کرد ادامه داد: ما در حال صحبت های غیر رسمی هستیم و بدین خاطر می گویم پس از سرانجام بازی فینال جام جهانی 2018 به سرگئی لاوروف، وزیر امور خارجه روسیه گفتم به نظر می رسید ولادیمیر پوتین در این بازی هوادار تیم ملی کرواسی بود.

کیتاروویچ اضافه نمود: این که رئیس جمهور روسیه از تیم ملی فوتبال کرواسی حمایت می کرد اهمیتی نداشت. مسئله مهم این است که او بسیار خوب بود. بسیار خوب بود که پوتین به رختکن تیم ملی فوتبال کرواسی و فرانسه آمد.

رئیس جمهور کرواسی در سرانجام گفت: تیم ملی فوتبال کشورمان از هم اکنون خودش را مهیای فتح جام جهانی 2022 قطر می نماید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "فوتبال دنیا، ولادیمیر پوتین در فینال جام دنیای هوادار کدام تیم بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فوتبال دنیا، ولادیمیر پوتین در فینال جام دنیای هوادار کدام تیم بود؟"

نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید