دستگیری 27 محتکر و کشف 600 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده

به گزارش بوستان گفتگو، رئیس پلیس امنیت مالی ناجا از دستگیری 27 محتکر و کشف 600 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده در طرح تشدید مبارزه با احتکار کالا های بهداشتی طی 24 ساعت گذشته اطلاع داد.

دستگیری 27 محتکر و کشف 600 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده

به گزارش گروه اجتماعی بوستان گفتگو، سردار محمدرضا مقیمی با تاکید بر اجرای مستمر طرح تشدید مبارزه با احتکار کالا های بهداشتی گفت: در حال حاضر که ویروس کرونا، امنیت هموطنان را به خطر انداخته است، تمامی دستگاه ها از جمله پلیس امنیت مالی با اجرای این طرح در حال خدمت رسانی به مردم است.

وی اضافه نمود: طی 24 ساعت گذشته در بازرسی از انبار ها و مراکز توزیع کالا های بهداشتی در سراسر کشور، 27 مرکز متخلف شناسایی و با هماهنگی مقامات قضائی پلمب شدند.

رئیس پلیس امنیت مالی ناجا توضیح داد: کارآگاهان در این بازرسی ها، 746 هزار و 789 عدد انواع تجهیزات بهداشتی شامل 600 هزار و 785 لیتر مایع ضدعفونی نماینده، 91 هزار و 170 عدد انواع دستکش، 54 هزار و 834 عدد انواع ماسک کشف و در این رابطه 27 متهم را دستگیر کردند که تحویل مراجع قضایی شدند.

سردار مقیمی بیان کرد: کوشش می کنیم با هماهنگی های برون سازمانی و یاری دستگاه های ذیربط فرآیند فراوری و توزیع را مدیریت کنیم، زیرا شایسته نیست، مردم اقلام ضروری و مورد احتیاج بهداشتی خود را با مبالغ گزاف و به سختی تهیه نمایند.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به اینکه بیشترین کشفیات اخیر (24 ساعت گذشته) در فرماندهی انتظامی استان آذربایجان شرقی بوده به هموطنان توصیه کرد: از توجه به مطالب غیرواقعی مطرح شده در فضای مجازی که باعث تشویش اذهان عمومی می گردد، پرهیز نموده و اخبار را فقط به وسیله مراجع رسمی دنبال نمایند.

رئیس پلیس امنیت مالی ناجا در انتها تاکید نمود: پلیس امنیت مالی و دستگاه قضائی با محتکران مقتدرانه برخورد می نمایند و ما نیز از شهروندان می خواهیم هرگونه مورد مشکوکی مشاهده کردند آن را به مرکز فوریت های پلیس 110 اطلاع دهند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 7 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 7 اردیبهشت 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 936

به "دستگیری 27 محتکر و کشف 600 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری 27 محتکر و کشف 600 هزار لیتر مواد ضدعفونی کننده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید