خبرنگاران نخست وزیر هند خواستار ادامه دوران قرنطینه شد

به گزارش بوستان گفتگو، تهران- خبرنگاران- نارندرا مودی روز یکشنبه برخلاف تلاش برخی از کشورها برای کاهش محدودیت های مقابله با کرونا، از شهروندان هند خواست تا همچنان از قوانین رعایت فاصله گذاری و قرنطینه پیروی کنند.

خبرنگاران نخست وزیر هند خواستار ادامه دوران قرنطینه شد

به گزارش رویترز، یک روز پس از کاهش محدودیت های جلوگیری از بیماری کووید 19 در کشورهای جهان، نخست وزیر هند به دنبال فرایند افزایش شیوع مبتلایان به ویروس کرونا از شهفرایندان هند خواست تا همچنان از قوانین فاصله گذاری اجتماعی و قرنطینه سراسری پیروی کنند.

مودی در یک پیام رادیویی گفت: هند در بحبوحه یک جنگ قرار داشت و کشور با جمعیت 1.3 میلیارد نفری نباید با سخنانی مبنی براینکه با رعایت قرنطینه یک ماهه هم اکنون شیوع ویروس (کرونا) به طور کامل تحت کنترل قرار گرفته است، گمراه شود.

نخست وزیر هند اضافه نمود: ما نباید در دام اعتماد به نفس بیش از حد بیفتیم و به این فکر باشیم که ویروس کرونا به شهر، دهکده و خیابان های ما نمی رسد.

به گفته مودی، رعایت فاصله گذاری فیزیکی، پوشاندن صورت با روکش یا ماسک و شستن دوباره و دوباره دستان ما بزرگترین داروی مبارزه با این بیماری در روزهای آینده است.

به گزارش رویترز، تراکم بالای جمعیت هند، ضعیف بودن زیرساخت های بهداشتی و نرخ بالای مهاجرت های داخلی نگرانی ها در مورد شیوع ویروس کرونا در این کشور را افزایش داده است.

به دنبال شیوع ویروس کرونا در هند تا به امروز 26 هزار و 917 نفر به بیماری کووید 19 مبتلا و 826 نفر جان خود را از دست داده اند و 5 هزار و 939 نفر بهبود یافته اند.

منبع: ایرنا
انتشار: 1 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1061

به "خبرنگاران نخست وزیر هند خواستار ادامه دوران قرنطینه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نخست وزیر هند خواستار ادامه دوران قرنطینه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید