خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونا در شهرداری تهران عزل شدند

به گزارش بوستان گفتگو، به گزارش خبرنگاران، پیرو دستور شهردار تهران مبنی بر رسیدگی به موضوع واکسیناسیون کرونا و اهمیت پاسخگویی شفاف و فوری به شهروندان و افکار عمومی؛ جلسه رسیدگی به این موضوع امروز پنجشنبه با حضور مسئولان ذیربط شهرداری تشکیل شد و خاطیان تزریق سهمیه واکسن در شهرداری عزل شدند.

خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونا در شهرداری تهران عزل شدند

مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران روز پنجشنبه خاطرنشان کرد: پس از آنالیز ها معین شد تا به امروز تعداد محدودی واکسن برای تزریق به نیروهای خط مقدم مبارزه با کرونا اعم از پرسنل بهشت زهرا (س) ، پاکبانان و پرسنل پسماند (که شامل نیروهای عملیاتی و اداری مرتبط با مشاغل پرخطر خدمات شهری میباشند اعم از زن و مرد) به وسیله وزارت بهداشت تخصیص داده شده است که از این تعداد هیچ یک از مدیران شهرداری تا رده چهار مدیریتی تزریقی انجام نداده اند.

براساس این گزارش، همچنین پس از آنالیز ها معین شد یک نفر از مسئولان نواحی به تزریق واکسن از سهمیه فوق الاشاره اقدام نموده است که امروز به همراه سه نفر از همکاران ذیربط در ناحیه از سمت های خود عزل شدند.

این در حالی است که در آنالیز ها معین شد توزیع سهمیه فوق الاشاره در یکی از مناطق منطبق بر پروتکلهای مصوب نبوده است و لذا معاون و رییس خدمات شهری منطقه بدلیل اهمال در نظارت و عدم رعایت پروتکل ها عزل و به مراجع نظارتی معرفی شدند.

این گزارش می افزاید: برای پیشگیری از رخ دادن چنین تخلفاتی مقرر شد اسامی کلیه بهره مندان از واکسن در سایت شفاف شهرداری تهران بارگذاری گردد و پروتکل سخت گیرانه تزریق با نظارت فنی شرکت شهر سالم و حراست کل شهرداری تهران اعمال گردد.

در سرانجام این گزارش آمده است: ضمن تشکر از حساسیتهای رسانه ای به اطلاع می رساند پیگیری و نظارت بر فرآیندها و شناسایی افراد خاطی احتمالی همچنان ادامه دارد و در صورت اثبات اهمال یا تخلف مدیران در هر رتبه ای برخورد خواهد شد.

مجددا تاکید می گردد اخبار منتشره در مورد استفاده مدیران از واکسن صحت ندارد. شهروندان میتوانند از رسانه های مرجع و سایت شفاف اطلاع رسانی و گزارشات بعدی را پیگیری نمایند.

شهردار تهران امروز در پی طرح ادعایی مبنی بر تخلف شهرداری منطقه 6 پایتخت در واکسیناسیون پاکبانان توییت کرد: دستور دادم اسامی دریافت نمایندگان واکسن در سایت شفاف بارگذاری گردد.

آخرین اخبار مالی را از کانال تلگرامی خبرنگاران بخوایند

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 5 خرداد 1400 بروزرسانی: 5 خرداد 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1726

به "خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونا در شهرداری تهران عزل شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خاطیان تزریق سهمیه واکسن کرونا در شهرداری تهران عزل شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید