حسینی: استقلال ما را نمی برد قوز بالای قوز بود، چرا نصرتی عصبانی نباشد؟

بازیکن تیم گل ریحان گفت: استقلالی ها اگر جام حذفی را هم از دست می دادند دیگر قوز بالای قوز بود، اما ما روان و بی استرس بازی می کردیم.

حسینی: استقلال ما را نمی برد قوز بالای قوز بود، چرا نصرتی عصبانی نباشد؟

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، محسن حسینی در مورد باخت گل ریحان به استقلال گفت: به نظر شما کار داور یا یاری داور چیست؟ آنها وقتی خطایی می بینند باید آن را اعلام نمایند اما داور خطای لب خط را نگرفت. در کل به بچه های تیم تبریک می گویم که خیلی خوب بازی کردند. استقلالی ها هم می دانند که 120 دقیقه کوشش مضاعف کردند تا بتوانند ما را شکست دهند.

وی اضافه کرد: فشار زیادی روی استقلال بود اما ما در آرامش بازی می کردیم. استقلالی ها برد می خواستند چرا که اگر جام حذفی را هم از دست می دادند دیگر قوز بالا قوز می شد.

حسینی اعلام نمود: شرایط بازی به گونه ای پیش رفت که ریتم بازی عوض شد اما همان کاری را کردیم که کادر فنی از ما می خواست. استقلال روان بازی می کرد اما ما هم تله گذاری های خودمان را انجام دادیم. با مسائلی که پیش آمد نتوانستیم برنده شویم.

بازیکن تیم گل ریحان در مورد عصبانیت محمد نصرتی اضافه کرد: به نظر شما او نباید عصبانی باشد؟ این عصبانیت از سمت استان البرز، شهر کرج و بعد ما بازیکنان بود. در دقیقه 86 در محوطه 18 قدم استقلال برای ما پنالتی رخ داد اما داور آن را نگرفت. وقتی هم که به سود استقلال پنالتی گرفتند ما اعتراضی نکردیم و با هنرنمایی دروازه بان مان آن را گرفتیم اما همین مسئله فشار زیادی روی استقلال آورد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 13 آبان 1398 بروزرسانی: 13 آبان 1398 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 443

به "حسینی: استقلال ما را نمی برد قوز بالای قوز بود، چرا نصرتی عصبانی نباشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حسینی: استقلال ما را نمی برد قوز بالای قوز بود، چرا نصرتی عصبانی نباشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید