توضیحات کدخدایی درباره ایرادهای شورای نگهبان به بودجه 1400

به گزارش بوستان گفتگو، تهران (پانا) - سخنگوی شورای نگهبان به انتشار بعضی اخبار در فضای مجازی با موضوع ایرادات فراوان این شورا به بودجه 1400 واکنش نشان داد.

توضیحات کدخدایی درباره ایرادهای شورای نگهبان به بودجه 1400

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی شورای نگهبان، عباسعلی کدخدایی در واکنش به انتشار بعضی اخبار در فضای مجازی با موضوع ایرادات فراوان این شورا به بودجه 1400؛ با بیان اینکه این ایرادها مانند همواره و همه ساله و مشابه است، گفت: شورای نگهبان از هفته گذشته که مجلس آنالیز جزئیات بودجه را در دست داشت؛ به شکل غیر رسمی بعضی از تبصره ها را دریافت کرد و آن را مورد آنالیز قرار داد.

سخنگوی شورای نگهبان اضافه کرد: از روز گذشته با ارسال بودجه از سوی قوه مقننه؛ شورای نگهبان در سه نوبت کاری جزئیات بودجه را مورد آنالیز قرار داده و امروز و فردا نیز این جلسات فوق العاده ادامه دارد و امیدواریم در یکی دو روز آینده آنالیز بودجه سال آینده به سرانجام برسد و نتیجه را به مجلس شورای اسلامی اعلام کنیم.

کدخدایی همچنین گفت: جلسه ای با حضور بعضی از حقوقدانان و نمایندگان مجلس تشکیل و نظرات ما به شکل شفاف به اعضای کمیسیون تلفیق تبیین شد؛ فکر می کنم این نشست به برطرف ایرادات بودجه سال آینده یاری کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 18 فروردین 1400 بروزرسانی: 18 فروردین 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1638

به "توضیحات کدخدایی درباره ایرادهای شورای نگهبان به بودجه 1400" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیحات کدخدایی درباره ایرادهای شورای نگهبان به بودجه 1400"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید