تصاویر تاسف بار از شرایط ساختمان جدید فدراسیون فوتبال

به گزارش بوستان گفتگو، سند ساختمان فعلی فدراسیون فوتبال به نام شستا شد. ساختمانی که در خیابان سئول تهران واقع شده است.

تصاویر تاسف بار از شرایط ساختمان جدید فدراسیون فوتبال

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، در آبانماه 97 بود که فدراسیون فوتبال کلنگ ساختمان جدید خود را در کمپ تیم های ملی زد. در مراسمی که شیخ سلمان - رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا نیز حضور داشت. مدیران وقت فدراسیون فوتبال بر این عقیده بودند از آنجایی که عمده فعالیت فدراسیون فوتبال در کمپ تیم های ملی است بهتر است ساختمان فدراسیون فوتبال هم به این مکان منتقل گردد و برای طراحی ساختمان جدید فدراسیون فوتبال از المان های فوتبالی هم بهره گرفته شد.

روزی که ساختمان فدراسیون فوتبال در کمپ تیم های ملی و در مجاورت ساختمان مهمانسرای شهید رضایی مجد کلنگ زده شد اعلام شد این پروژه در اسفند ماه سال 1400 به سرانجام می رسد اما با گذشت سه سال از مراسم کلنگ زنی این سختمان هنوز یک آجر روی آجر گذاشته نشده است و اگر از همین امروز فدراسیون فوتبال تصمیم بگیرد ساخت را شروع کند دست کم باید سه سال صبر کند تا از ساختمان جدید بهره برداری کند. ساختمانی که قرار شده بود در 15 طبقه و به شکل خاص به بهره برداری برسد.

این اتفاق نشان می دهد فدراسیون فوتبال در سال های گذشته همانند خیلی از باشگاه ها نسبت به ایجاد امکانات سخت افزاری در فوتبال بی توجه بوده و همه درآمدهای این فدراسیون صرف پرداخت دستمزدها و پاداش ها شده است. پاداش هایی که به بهانه صعود تیم ملی به جام جهانی رییس هیات فوتبال استان ها را هم در بر می گرفت. سوال اینجاست اگر در روزهای آینده شستا ساختمان فدراسیون فوتبال را به فروش بگذارد که این کار را هم خواهد نمود کارمندان فدراسیون فوتبال باید به کجا منتقل شوند؟ به کمپ تیم های ملی. البته فدراسیون فوتبال در کمپ تیم های ملی دارای ساختمان یک طبقه در مجاورت ساختمان پک است. هم اکنون بعضی از کمیته های فدراسیون فوتبال در کمپ تیم های ملی فعالیت می نمایند. از جمله کمیته روابط عمومی، اخلاق، جوانان و ... اما آنچه که مسلم است این سختمان کوچک نمی تواند پذیرای همه کارمندان فدراسیون فوتبال باشد که تعدادشان هم کم نیست.

شستا در پی پرداخت قرض دو میلیون دلاری به فدراسیون فوتبال بابت پرداخت دستمزد مارک ویلموتس که آورده اش دو باخت در برابر عراق و بحرین بوده و به همین بهانه صعود تیم ملی به جام جهانی سخت شده ساختمان فدراسیون فوتبال را صاحب شده و با اقدامات قضایی اجرا شده سند تک برگ ساحتمان سئول هم به نام شستا شده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 21 خرداد 1400 بروزرسانی: 21 خرداد 1400 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1745

به "تصاویر تاسف بار از شرایط ساختمان جدید فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصاویر تاسف بار از شرایط ساختمان جدید فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید