ترامپ: ده ها هزار رای غیرقانونی در پنسیلوانیا پیروزی را از من گرفت

به گزارش بوستان گفتگو، رئیس جمهور آمریکا به رغم اینکه حتی رسانه های جمهوری خواه شامل فاکس نیوز از شکست او در پنسیلوانیا خبر می دهند، ادعا کرد که ده ها هزار رای غیرقانونی در این ایالت پیروزی را از او گرفت.

ترامپ: ده ها هزار رای غیرقانونی در پنسیلوانیا پیروزی را از من گرفت

به گزارش گروه بین الملل خبرنگاران، رئیس جمهور آمریکا در پیامی توییتری ادعا کرد، ده ها هزار رای غیرقانونی در پنسیلوانیا نتیجه انتخابات را تغییر داد و پیروزی را از او گرفت.

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا امروز شنبه بار دیگر در چند پیام توییتری به اظهارنظر درباره انتخابات ریاست جمهوری این کشور به ویژه نتایج منتشر شده درباره انتخابات در ایالت پنسیلوانیا پرداخت و دوباره از آرای غیرقانونی گلایه کرد.

طبق گزارش رسانه های آمریکایی از قبیل فاکس نیوز، شمارش آرای 99 درصد از آرا در ایالت پنسیلوانیا که دارای 20 رای الکترال است، نشان می دهد که جو بایدن نامزد دموکرات با 49.6 درصد پیش است و دونالد ترامپ 49.2 درصد کسب کرده و نتیجه را باخته است.

رئیس جمهور آمریکا نوشت: روز سه شنبه (موعد اصلی برگزاری انتخابات ریاست جمهوری) ده ها هزار رای به صورت غیرقانونی بعد از ساعت هشت شب دریافت شد و این موضوع به طور کامل و به راحتی نتایج انتخابات در پنسیلوانیا و برخی دیگر از ایالت ها را عوض کرد.

وی ادامه داد: در یک موضوع جداگانه، اجازه بررسی صد ها هزار رای داده نشد. این موضوع هم نتیجه انتخابات را در ایالت های متعددی شامل پنسیلوانیا عوض می کرد؛ ایالت هایی که همه فکر می کردند در شب انتخابات به راحتی (من در آنها) پیروز می شدم، اما یک مرتبه پیشتازی بالای من ناپدید شدند بدون اینکه به کسی اجازه بررسی (آرا) داده شود.

ترامپ اضافه کرد: اتفاق های بدی در جریان آن ساعت هایی که به طرزی شرورانه و خشونت آمیز اجازه بررسی (ارا) به منظور ایجاد شفافیت داده نشد، افتادند. تراکتور ها راستا ورودی در ها و پنجره هایی که با مقوا های زخیم پوشانده شده بودند که به ناظران اجازه چک کردن مراکز شماشر ارا را نمیدادند، مسدود کرده بودند. در داخل (این مراکز شمارش آرا) اتفاق های بدی افتاد و تغییرات بزرگی حادث شد.

گلایه دوباره ترامپ از فرایند برگزاری انتخابات و شمارش آرا در پنسیلوانیا و برخی دیگر از ایالت ها در حالی مطرح شده که جو بایدن رقیب دموکرات او پیشتر در یک سخنرانی اعلام کرد که او به پیروز شدن در انتخابات اطمینان دارد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 16 آذر 1399 بروزرسانی: 16 آذر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1400

به "ترامپ: ده ها هزار رای غیرقانونی در پنسیلوانیا پیروزی را از من گرفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ: ده ها هزار رای غیرقانونی در پنسیلوانیا پیروزی را از من گرفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید