استقلال زودتر از هشتم مرداد بازی نمی کند

به گزارش بوستان گفتگو، مسئولان باشگاه استقلال تأکید دارند بازیکنان بیمار آن ها طبق قوانین تا روز 29 تیر حق شرکت در تمرینات را نداشته و باید در قرنطینه باقی بمانند بنابراین عوامل سازمان لیگ حتماً چنین مسئله ای را باید در برنامه ریزی جدید خودشان لحاظ نمایند.

استقلال زودتر از هشتم مرداد بازی نمی کند

به گزارش خبرنگاران، خبرورزشی نوشت: با توجه به شرایط ایجاد شده برای باشگاه استقلال، تمرینات این تیم حتی اگر هم قرار باشد با نفرات سالم برگزار گردد، عملاً از نظر تاکتیکی نمی تواند یاری حال فرهاد مجیدی باشد، چون با توجه به تعداد بسیار زیاد نفرات محروم از حضور در زمین چمن کاملاً بدیهی است که چیزی به عنوان فرم تاکتیکی در این تمرینات معنا پیدا نمی کند. از طرف دیگر، سازمان لیگ هم تأیید نموده مسابقات استقلال لغو نمی گردد بلکه بلافاصله پس از خاتمه دوران قرنطینه برگزار خواهد شد. استقلالی ها بابت انجام مسابقات شان اعتراضی ندارند (یا حداقل تا ظهر دیروز اعتراض ننموده بودند)، اما به طور جدی تأکید دارند به هیچ عنوان حاضر نیستند زیر بار برنامه ریزی ای بروند که همه چیز را به ضرر آن ها رقم بزند.

کار تاکتیکی معنا ندارد

یکی از مربیان استقلال در همین رابطه با اشاره به شرایط ایجاد شده به خبرورزشی گفت: حتی اگر فرض را بر این بگذاریم که تمرینات از همین امروز شروع گردد، باز هم از نظر تاکتیکی یاری چندانی به ما نمی کند. در واقع هیچ یاریی به ما نمی کند و فقط باعث می گردد بازیکنان سالم از نظر بدنی در شرایط مسابقه باقی بمانند. مگر می گردد کار تاکتیکی انجام دهیم ولی بالغ بر 65 درصد از بازیکنان اصلی خودمان را در اختیار نداشته باشیم؟ نباید فراموش کنید که علاوه بر جام حذفی، قرار دریافت در رتبه های بالای جدول نیز می تواند ما را به رقابت های لیگ قهرمانان آسیا در فصل آینده برساند بنابراین تحت هیچ شرایطی پیکار های لیگ برتر را تمام شده تلقی نمی کنیم و باید در شرایطی ملاقات های معوقه خودمان را برگزار کنیم که از نظر تاکتیکی در شرایط مطلوبی قرار گرفته باشیم. کرونا یک مشکل جهانی است و استقلال در این رابطه تقصیری ندارد همان طور که سایر تیم های درگیر شده با این بیماری را نیز نباید مقصر بی نظمی در مسابقات تلقی کرد. افرادی که به بیماری کرونا مبتلا می شوند، مجرم نیستند و از حقوق اجتماعی محروم نمی شوند پس به صرف اینکه بازیکنان استقلال بیمار شده اند، نباید شرایط را برای ما سخت نمایند. لغو شدن مسابقات در این شرایط هیچ تفاوتی با برگزار نشدن آن ها به دلیل شرایط بد جوی ندارد، پس نباید در حد استقلال اجحاف گردد.

شروع بازی ها از هشتم مرداد

مسئولان باشگاه استقلال تأکید دارند بازیکنان بیمار آن ها طبق قوانین تا روز 29 تیر حق شرکت در تمرینات را نداشته و باید در قرنطینه باقی بمانند بنابراین عوامل سازمان لیگ حتماً چنین مسئله ای را باید در برنامه ریزی جدید خودشان لحاظ نمایند. استقلالی ها معتقدند حتی اگر جواب آزمایش مجدد تمام نفراتی که هم اکنون مبتلا شده اند، در روز 29 تیر منفی باشد، آن ها حداقل 10 روز برای رسیدن به فرم مناسب احتیاج به تمرین دارند بنابراین طوری باید برای مسابقات معوقه استقلال برنامه ریزی گردد که شاگردان فرهاد مجیدی زودتر از هشتم مرداد وارد زمین شوند، چون در غیر این صورت اگر باشگاه استقلال برنامه ریزی اجرا شده را به ضرر خودش بداند، کاملاً با آن مخالفت نموده و در آن تاریخ بازی نمی کند.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 16 شهریور 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 1209

به "استقلال زودتر از هشتم مرداد بازی نمی کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال زودتر از هشتم مرداد بازی نمی کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید