استراماچونی:مساوی نتیجه عادلانه تری بود، پرسپولیس شانسی برای گلزنی نداشت

به گزارش بوستان گفتگو، سرمربی تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه تیمش در مجموع از پرسپولیس برتر بود گفت: بهترین نتیجه برای این بازی تساوی بود.

استراماچونی:مساوی نتیجه عادلانه تری بود، پرسپولیس شانسی برای گلزنی نداشت

به گزارش گروه ورزشی بوستان گفتگو، آندره استراماچونی بعد از باخت یک بر صفر استقلال مقابل پرسپولیس در هفته چهارم لیگ برتر گفت: به نظرم ما بازی را بهتر از پرسپولیس آغاز کردیم و تا زمان پنالتی بهتر از آنها بودیم.

سرمربی استقلال ادامه داد: حتی بعد از زدن پنالتی نیز خوب بودیم. وقتی پنالتی را از دست دادیم بازیکنان عکس العمل خوبی نشان ندادند اما این بهانه خوب و کافی نیست.

وی تاکید نمود: در نیمه دوم با اینکه خوب بازی نکردیم به نظرم مساوی عادلانه بود. قبل از اینکه پرسپولیس گل بزند موقعیت خطرناکی از این تیم ندیدم.

سرمربی آبی پوشان در مورد سیستم استقلال در استفاده از سه دفاع تاکید نمود: به این دلیل با این شیوه بازی کردیم که خواستیم در نیمه دوم بهتر باشیم. با یک بازیساز بازی کردیم و تاجایی که ممکن بود حداکثر فشار را آوردیم. فکر کنم آنها در نیمه اول آنطور که می خواستند بازی نکردند. در مواقع دو در برابر دو خیلی خطرناک ظاهر شدیم.

استراماچونی توضیح داد: چیزی که دوست ندارم این است که در نیمه اول شجاعانه بازی کردیم اما در نیمه دوم خوب نبودیم.

وی درباره استفاده از یک مهاجم در ترکیب اصلی استقلال تاکید نمود: بله. چون با سیستم 3-4-1-2 بازی کردیم. قائدی آماده نبود و رضاوند بازیکن پلی میکر ما بود. قائدی را آماده کردیم تا به زمین بیاید. این تمام عناصر تهاجمی است که ما در اختیار داشتیم.

استراماچونی درباره اعتراضات مکرر خود به داوران بازی که به بازیکن و هوادر فشار وارد می نماید اضافه کرد: اول از همه به من بگویید منظور شما چیست که می گویید من به داوری اعتراض داشتم. تنها مسابقه ای که من به قضاوت اعتراض داشتم بازی با ماشین سازی بود. من کاری که می کنم در طول مسابقه بوده و نه روی نیمکت. به هر حال اعتراض کردن قسمتی از این کار است اما مقابل دوربین چنین کاری نکردم.

وی ادامه داد: درباره دربی اگر پنالتی گل می شد باید چیز دیگری را اکنون جواب می دادم. من یه یاد ندارم که پرسپولیس در نیمه اول شانسی برای گلزنی داشت.

سرمربی آبی پوشان درباره عملکرد استقلال در این دیدار تاکید نمود: من با شما موافقم که ما عملکرد خوبی نداشتیم و باید آن را به بازیکنان انتقال دهیم. عملکرد بازیکنان در نیمه دوم قابل قبول نبود و با دیدگاه شما موافقم.

استراماچونی درباره برنامه آینده استقلال پس از این باخت که نتایج خوبی در چهار هفته نگرفته است توضیح داد: اول از همه که باختن در دربی یک عکس العمل است که باید خودمان را آماده کنیم. ما می خواستیم عملکرد خوبی داشته باشیم. این دربی را باختیم و طبیعتا امتیازات خوبی نگرفتیم. باید از این به بعد به فکر جمع آوری امتیازات باشیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 6 آبان 1398 بروزرسانی: 27 فروردین 1399 گردآورنده: boostanchat.ir شناسه مطلب: 425

به "استراماچونی:مساوی نتیجه عادلانه تری بود، پرسپولیس شانسی برای گلزنی نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استراماچونی:مساوی نتیجه عادلانه تری بود، پرسپولیس شانسی برای گلزنی نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید